22 lutego 2013 Po długiej przerwie chciałybyśmy pokazać Wam zdjęcia z meczu Asseco Resovia Rzeszów – Lotos Trefl Gdańsk , który odbył się na gdańskiej &nbsp;hali Ergo Arena.. Niestety ekipa z Rzeszowa pokonała naszych Gdańszczan 3:0. Resovia, która chciała podtrzymać dobrą passę z ostatnich dwóch kolejek, rozpoczęła spotkanie nieco lepiej od gospodarzy. &nbsp;Doskonałą zagrywką wykazał się środkowy Resovii, Łukasz Perłowski. &nbsp;Po stronie Trefla dobry początek zanotował Wojciech Żaliński, który kończył większość piłek wystawianych przez Grzesia Łomacza. Zawodnik z Rzeszowa, Zbigniew Bartman, dobrze atakował. Jednak nasza drużyna w pierwszej partii popełniła zbyt dużo błędów i przegrała pierwszy set do 17. Drugą odsłonę Lotos rozpoczął o wiele lepiej. Do ostatnich minut gra była w miarę wyrównana, m.in. dzięki Michałkowi Kamińskiemu. Podopieczni Andrzejka Kowala czyli trenera Resovii po drugiej przerwie technicznej „ włączyli wyższy bieg”, tuż przed końcem seta i pokonali gdańszczan 25:23. image48 Grzegorz Kosok image49 Zbigniew Bartman Drugą odsłonę Lotos rozpoczął o wiele lepiej. Do ostatnich minut gra była w miarę wyrównana, m.in. dzięki Michałkowi Kamińskiemu. Podopieczni Andrzejka Kowala czyli trenera Resovii po drugiej przerwie technicznej „ włączyli wyższy bieg”, tuż przed końcem seta i pokonali gdańszczan 25:23. Na starcie trzeciej partii meczu swoimi zagrywkami rozgromił nas Zibi Bartman a na przyjęciu sprawdził się reprezentant Polski Libero Krzysiu „ Igła” Ignaczak. Tak jak w drugim secie mecz był dosyć wyrównany, jednak Trefl nie potrafił utrzymać przewagi i po przerwie technicznej stracił 4 punkty z rzędu co doprowadziło do przegranej. Skład obu drużyn: Trefl: Łomacz, Kamiński, Gawryszewski, Kaźmierczak, Mika, Żaliński, Rusek (libero) oraz Szczurek, Hietanen, Mikołajczak, B.Kaczmarek, M.Kaczmarek. Resovia: Lotman, Grzyb, Tichacek, Bartman, Kovacević, Perłowski, Ignaczak (libero) <3 oraz Schoeps image50 Jochen Schöps image51 Grzesiu Łomacz i Bartosz Gawryszewski, po meczu. image52 Julia i Piotr Nowakowski image53 Ola i Piotr Nowakowski image54 Agata i Piotr Nowakowski Ola, Agata i Julia (fotki naszego autorstwa)